G-0E1XE7YSTRDiablo 4 geliyor: Yeni görüntüler paylaşıldı! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Z Fold 3 sızdırıldı!

e
sv

Diablo 4 geliyor: Yeni görüntüler paylaşıldı!

01 Temmuz 2021 13:17

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Blizzard’ın yaptığı oyun dünyasının önemli serilerinden birisi olan Diablo’nun yeni oyunu Diablo 4 için geçtiğimiz saatlerde yeni görseller paylaşıldı. Şirketin yayınladığı geliştirici raporuna göre oyun, önceki yapımlardan farklı yeniliklere sahip olacak.

Diablo 4’te karakterinizi detaylıca şekillendirebilecek!

Henüz pre-alpha sürecinde olan Diablo 4‘ten paylaşılan görsellerde, oyundaki karakter yaratımına ve genel olarak karakterlerin görünümüne bir ilk bakış atıyoruz diyebiliriz. Özellikle görsellerde görebileceğimiz düşman tasarımlarından bazıları bir hayli enteresan. Half Life’ı andıran örümcek kafalı canavar da en dikkat çekenlerden.

Diablo® IV Oynanış Tanıtımı - YouTube

Firmanın yaptığı duyuruya göre oyun içinde yer alacak karakterimizi özelleştirebileceğiz. Oyuncular, seçtikleri sınıfa istedikleri görünümü verebilecekler. Bununla birlikte kişiselleştirme ekranı sadece karakterin vücut kısmında olmayacak. Oyun içerisindeki eşyalarında görünüşleri değiştirilebilecek.

Ayrıca oyunun sanat yönetmeni John Mueller, karakter yaratma kısmı konusunda da bir hayli iddialı konuştu. Söylediğine göre Diablo 4’teki karakter yaratma kısmı, şu ana kadarki diğer tüm Diablo oyunlarından çok daha ayrıntılı

Ayrıca oyunun sanat yönetmeni John Mueller, karakter yaratma kısmı konusunda da bir hayli iddialı konuştu. Söylediğine göre Diablo 4’teki karakter yaratma kısmı, şu ana kadarki diğer tüm Diablo oyunlarından çok daha ayrıntılı.

Diablo 4 içerisinde farklı bir hava yakalamak isteyen Blizzard, tüm bu sistemleri kurgularken fazla gerçekçi bir yapıya sahip olmak istemiyor. El yapımı hissi oluşturmak isteyen firma, oyun içerisindeki karakterlerin sıradanlaşmaması için elinden geleni yapıyor.

Belirtilen rapora ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Diablo 4’ün net çıkış tarihi ne yazık ki hala bilinmiyor ancak bu yıl içerisinde çıkmayacağı öngörülüyor.


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Diablo 4, ne zaman çıkacak? Düşüncelerini yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli