G-0E1XE7YSTRGoogle Meet, ücretsiz kullanıcılar için süreli oluyor! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Super Mario 64 kasedi rekor fiyata satıldı!

e
sv

Google Meet, ücretsiz kullanıcılar için süreli oluyor!

14 Temmuz 2021 07:08

Teknoloji devi Google’ın çevrimiçi toplantı uygulaması Google Meet, pandemi döneminde oldukça rağbet gördü. Google, uzun süredir süresiz toplantılar oluşturmanıza yarayan Google Meet’i ücretsiz kullanıcılar için süreli hale getirmeye hazırlanıyor.

Google Meet artık ücretli hale geliyor!

Google, Nisan 2020’de Google Meet adını verdiği görüntülü görüşme ve toplantı servisini duyurmuştu. Ücretsiz Gmail kullanıcıları dahil herkese süresiz görüşme sunan Google Meet, artık süresiz konuşma seçeneğini para ödeyen müşterilerine özel kılacak. Daha önce 30 Eylül 2020’de bitmesi planlanan süresiz konuşma dönemi, Mart 2021’e ve ondan sonra da Haziran 2021’e kadar uzatılmıştı.

Google Meet nedir, nasıl kullanılır? - Derste.com

Süresiz konuşma dönemi tam olarak bitmiş değil. İki kişilik görüşmeler hala 24 saate kadar uzatılabiliyor. Eğer 2’den fazla kişi içeren görüşmeler düzenliyorsanız, süre sınırınız 1 saat olacak.

Google Meet ücretleri:

Google Meet, konuşma 55 dakikayı bulunca, 5 dakika içerisinde görüşmenin sonlandırılacağını bildirecek. Eğer süresiz konuşma(aslında 24 saatlik süre sınırı bulunuyor) yapmaya devam etmek istiyorsanız, aylık 9.99$ vermeniz gerekecek ve şimdilik bu üyelik yalnızca 5 ülkede kullanılıyor.


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli