G-0E1XE7YSTRiPhone 13 kuyruğu sosyal medyada gündem oldu! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Elon Musk’ın bu sefer hedefinde Joe Biden vardı! ‘Hala uyuyor’

e
sv

iPhone 13 kuyruğu sosyal medyada gündem oldu!

24 Eylül 2021 13:38

Teknoloji devi Apple, iPhone serisinin en en yeni telefonlarını geçtiğimiz günlerde tanıttı. iPhone 13 ailesine olan ilgi sosyal medyanın gündemine ise bomba gibi düştü. İşte detaylar…

iPhone 13 kuyruğu görüldü!

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni iPhone modelleri raflardaki yerini aldı. ABD, İngiltere, Singapur gibi ülkelerde her yıl olduğu gibi yine yüzlerce kişi Apple’ın yeni amiral gemisine ilk sahip olanlar arasında yer almak için uzun kuyruklar oluşturdu.

iPhone 13 için ortaya çıkan bu görüntüler kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu. İlk kuyruk görüntüleri ise saat farkı nedeniyle güne daha erken başlayan ülkeler Avusturalya, Yeni Zelanda, Japonya ve Singapur’dan geldi.

IPhone 13 için ortaya çıkan bu görüntüler kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu. Apple CEO’su Tim Cook‘un ‘Bunlar şimdiye kadar yarattığımız en iyi iPhone’lar’ sözleri ile tanıttığı cihazlar ülkemizde ise ön siparişe açıldı.

1 Ekim’de Türkiye’de de satışa sunulacak olan iPhone 13 ailesinin fiyatları 10 bin 999 TL ila 22 bin 999 TL arasında değişiyor. iPhone 13 ailesi için yazdığımız detaylı habere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli