G-0E1XE7YSTRRockstar Games’ten GTA 6 kararı: Yorum yapmak yasak! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

TikTok, 1 Milyar kullanıcıya ulaştığını açıkladı!

e
sv

Rockstar Games’ten GTA 6 kararı: Yorum yapmak yasak!

28 Eylül 2021 16:50

Oyun dünyasının devlerinden Rockstar Games, Twitter üzerinden bir kullanıcıların paylaştığına göre GTA 6 ile ilgili yorum yapmayı engellemiş durumda. İşte detaylar…

GTA 6 yazmak yasak!

Rockstar Games’in YouTube kanalındaki videolara yorum yapmaya çalışan kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgilere göre GTA serisinin geliştiricisi, yorum filtreleme yoluna başvurarak “GTA 6”, “GTA Six” gibi kelimelerin kullanımını yasaklamış durumda.

GTA 6 filtresi, ilk olarak bir Twitter kullanıcısı olan Not_StrangeMan tarafından bildirildi. Not_Strangeman kullanıcısının paylaştığı bilgilere göre Rockstar Games artık kullanıcıların videoların altında GTA 6’dan bahsetmesine izin vermiyor. Twitter kullanıcısına göre GTA 6 ve GTA Six’in aksine GTA VI’nın geçtiği yorumlar yapılabiliyor.

Bu da akıllara iki ihtimali getiriyor: Ya bu filtreme Rockstar Games’in GTA 6 ile ilgili sorulardan sıkılmış olmasından kaynaklanıyor ya da Rockstar Games, GTA 6 açıklaması için çok az bir zaman kaldığının sinyalini veriyor.

GTA 6 Çıkış Tarihi Ne? 2025'te Mi Çıkacak? Açıklamanın Tüm Detayları!

GTA 6 açıklaması için çok az bir zaman kalmış olabilir cümlesi bizi heyecanlandırsada son birkaç senedir aralıksız olarak yapılan tartışmalara bakacak olursak GTA 6 ile ilgili söylentiler son birkaç senedir internette dolaşıyor ancak ne Rockstar Games’ten ne de Take-Two’dan projenin varlığını doğrulayan bir açıklama, bir işaret gelmiş değil.


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli