G-0E1XE7YSTRiPhone 13 Dünyanın en iyi akıllı telefon ekranına sahip ilk telefon oldu - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Apple, MacBook’lara “Yüksek performans” özelliği getiriyor

e
sv

iPhone 13 Dünyanın en iyi akıllı telefon ekranına sahip ilk telefon oldu

29 Eylül 2021 17:30

iPhone 13 Pro Max’in ekranı DisplayMate tarafından teste sokuldu. Girdiği tüm testlerde çok iyi ya da mükemmel sonuçlara ulaştı. Cihaz, En iyi telefon ekranı ödülüne layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde kamerada siyah pikseller ile gibi sorunlarla gündemin başına oturan iPhone 13 Pro Max, ekran performans testlerine girdi. uzman isim DisplayMate tarafından yapılan testlerde, iPhone 13 Pro Max’in ekranının açık ara en iyi olduğu sonucuna ulaşıldı. Buna göre iPhone 13 Pro Max’in ProMotion teknolojisiyle Super Retina XDR ekranı, sunabildiği en iyi deneyimi sunuyor.

testlerde iPhone 13 Pro Max’in ekranının renk doğruluğu, parlaklığı, kontrastı, yansıtma oranı ve ekran çözünürlüğü vesaire 12 kategori test edildi. Yapılan testler sonucunda A+ notunu almayı başaran ekran, DisplayMate’in en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü kazandı.

iPhone 13 Pro Max’in ekranı, girdiği her testte ya çok iyi ya da mükemmel sonuçlar aldı. Display Mate tarafından yapılan değerlendirmelerde, bu akıllı telefonunun yalnızca kullanıcıya sunduğu deneyim değil, teknik anlamda da en iyi olduğu belirtiliyor. Örneğin kalibrasyon ve yoğunluk ölçeği gibi değerler, bugüne kadarki en iyi sonuçları verdi.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Raymond Soneira, Apple’ın en iyi ekranları üretme noktasında çok başarılı olduğunu söyledi. Daha önce de diğer iPhone’lerin de en iyi akıllı telefon ekranı ödülünü kazandığını hatırlatan Soneira, bu durumun önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini düşündüğünü belirtti.


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli