G-0E1XE7YSTRWindows 11’in ilk güncellemesi geldi! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Google kendi iOS uygulamalarını iOS sistemine uyum sağlatacak

e
sv

Windows 11’in ilk güncellemesi geldi!

13 Ekim 2021 15:07

Microsoft, Windows 11 için ilk güncelleme heyecanını yaşıyor. İlk güncelleme, KB5006674 kataloğunda bir numaraya sahip olan güncelleme, kalite ve güvenlik için yeni şeyler içeriyor.

Microsoft, yamalar kapsamında Windows 11 sistemi için yönelik ilk defa bütün kullanıcılara farketmeksizin güncellemeyi yayınladı. KB5006674 katalog numarası sayesinde işletim sisteminin yapı numarası 22000.258‘e yükseliyor.

ilk önce bunun güvenlik güncellemesi olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte, Windows 11’in genel kullanım ile alakalı sunulan ilk sürümündeki bazı sorunları gidermesi adına da önem teşkil ediyor.

Bazı birkaç tane sorun yok oluyor

Microsoft, KB5006674 kodlu güncellemenin Intel Killer ve SmartByte ağ yazılımlarının Windows 11 arasındaki uyumluluk sorunlarını ciddi bir şekilde giderdiğini söylüyor. Zira daha önce yaşayanlarda şimdi yaşayanlar da artık güncellemeyi yükleyerek çözümü bulabilir.

Windows 11 yüklü bilgisayarınız için otomatik güncellemeler zaten hali ile aktifleştirilmiş ise yeni güncelleme toplu olarak zaten indirilmeye hazır hale girmiştir bile. Ayrıca manuel kurulum için ise Microsoft Update Kataloğu sitesinde işe yarayabilir.


Siz bu konu hakkkında ne düşünüyorsunuz? düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli