G-0E1XE7YSTRSamsung Galaxy A53 sızdırıldı! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Huawei, Watch Mini’yi tanıttı!

e
sv

Samsung Galaxy A53 sızdırıldı!

24 Ekim 2021 16:52

Samsung Galaxy A53, bir kişi tarafından sızdırıldı. Galaxy A53, fotoğraflarıyla beraber tamamı olmasa da bir kaç tane özelliği de sızdırıldı.

Bildiğiniz gibi Samsung, Her zamanki yaptığı işi yani orta segment kategorisinde bir akıllı cep telefonu çıkarmaya çalışıyor ve bunun için çalışmalara başladı bile. Bu telefonların arasında gezen ve ismi “Samsung Galaxy A53” olan

Galaxy A53 Özellikleriyle Beraber Sızdırıldı

Samsung, bu 2021 yılının Mart ayında Galaxy A52 ve Galaxy A52 5G’yi ve ve sonra Ağustos ayında ufak biryükseltme yaparak Galaxy A52s 5G’yi başarıyla tanıtmıştı. Ancak şimdi, 2022 yılında henüz piyasaya sürmeden önce Galaxy A53’ün ufak tefek küçük hazırlıklarını yapıyor. Daha 2022 yılına geçmemişken Samsung hayranlarının merakı yüzünden Samsung’tan bazı bilgiler başarıyla sızdırıldı.

Sızan bilgilerde telefonun sahip olacağı renk seçenekleri ve bir kaç tane de olsa özellikleri yeni yerlerini almış gibi görünüyor. Sızan bilgilere Galaxy A53, siyah, beyaz, açık mavi ve turuncu renklerde piyasada satışa çıkacak. Kamera kısmında ise detaylar Samsung’dan kaçmamış. Cihazın sızdırılan bilgiler ile Samsung Galaxy A52s ile aynı birincil lens yani 64MP’lik değerinde bir kamera bekleniyor. Diğer kameralar ise bilinmiyor.

Samsung Galaxy A53 hakkında başka bir bilgi yok ama en azından yonga setinde bir arttırma mahzuru olduğunu düşünebiliriz.


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
  • En Yeni İşlemci Kullanan Telefonlar Açıklandı! – Teknoloji Dünyası Net6 ay önce
  • […] Samsung Galaxy A53 sızdırıldı! […]

    • Teknoloji Dünyası6 ay önce
    • Biraz açar mısınız?