G-0E1XE7YSTRBeklenen oldu: Galaxy S22 Ultra S-Pen’le sızdırıldı! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Jeff Bezos davasında şaşırtan karar!

e
sv

Beklenen oldu: Galaxy S22 Ultra S-Pen’le sızdırıldı!

06 Kasım 2021 12:08
Samsung Note serisinin ünlü kalemi olan S-Pen artık S serisinede geldi. Bu demek oluyor ki Note serisi için yolun sonu gözüktü. İşte detaylar...

Samsung Galaxy S22 sızdırıldı. Piyasaya sürülmeden önce yeni akıllı telefon hakkında birçok bilgi ve görüntü sızdırılmıştı. Şimdide ürünün render görüntüleri ve özelliklerinden sonra telefonun gerçek görüntüleri ortaya çıktı.

Önümüzdeki günlerde hakkında daha çok sızıntı beklenen Galaxy S22 Ultra‘nın bugün paylaşılan gerçek hayat görüntülerinde, önceden konuşulan birçok söylentinin doğruluğu ispatlandı. Eğer fotoğraflar gerçek ise, Galaxy Note serisi için yolun sonu gözükmüş demektir.

Bir aydan uzun bir süre önce, Galaxy S22 Ultra‘nın kamerası hakkında görüntüler sızdırıldı. Kaynak, kamera modülü tasarımının henüz tamamlanmadığını ve bu görüntülerin bir prototip olduğunu söylüyordu. Bugün paylaşılan ürünün fotoğraflarında, kamera tasarımının değiştiğini olduğunu görüyoruz.

Galaxy S22 Ultra, sahip olduğu tüm kamera modüllerinin bir arada toplandığını bir kamera adasına sahip olmadığını görüyüruz. Böylece tüm modüller, telefonun arkasına tek tek ayrı olarak yerleştiriliyor. Bu tasarım pek ergonomik gözükmesede Samsung’un tasarımı değiştirmek istediği aşikâr. Ayrıca periskop tarzı bir zoom lensi de açıkça görülüyor, ancak bunun sürpriz olmadığını biliyoruz. Kamera özellikleri ise 108 Megapiksel ana, 12 Megapiksel ultra geniş, 10 Megapiksel 3x telefoto ve 10 Megapiksel 10x telefoto kameralarıyla çok da değişiklik olmadığını gösteriyor.

Ön tarafa baktığımızda, hafif kavisli kenarları olan bir ekran bulunuyor. Bu da bize telefonun tamamen düz bir ön tasarımı olmadığını ve S serisini Note serisine benzetme çabası olduğunu gösteriyor. Ekranın üst kısımdaki delik ortada, yani şu anlık bir ekran içi kamera söz konusu değil.

Samsung Galaxy S22 Ultra için ilk gerçek fotoğraflar ortaya çıktı - LOG

Galaxy S22 Ultra‘nın gündeme geldiği bir diğer konu ise S Pen‘e sahip olup olmayacağıydı. Bu söylentiler, bekleyenleri Galaxy serisinin yeni üyesi konusunda heyecanlandırdı. Görüntülere göre telefon bir S Pen yuvasına sahip. Ürünün kutusunun diğer Note serisi kutularıyla benzer olmasıyla birlikte sızıntılar, akıllara Galaxy Note 20 Ultra‘yı getiriyor.

Galaxy S22 Ultra lansmanının 2022 Şubat ayının ikinci haftası olması planlanıyor.


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli