G-0E1XE7YSTRYılın en çok beklenen oyunlarından Dying Light 2 için yeni fragman geldi - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Youtube “Akıllı indirme” özelliği geliyor

e
sv

Yılın en çok beklenen oyunlarından Dying Light 2 için yeni fragman geldi

16 Ocak 2022 19:45
2021 yılının en çok beklenen oyunlarından olan ve 2022 yılında da halen bu merakın devam etmesiyle giderek heyecanlandıran oyun Dying Light 2'den yeni bir fragman geldi.

Dying Light 2: Stay Human, 4 Şubat 2022’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC çıkış yapacak. Ayrıca Dying Light 2’nin Türkçe altyazı desteği bulunacak. Bahsi geçen oynanış videosunu ve son geliştirici günlüğü videosunu aşağıdaki kısımlarda bulabilirsiniz.

Dying Light 2 içinde oynanış

DEVASA BİR AÇIK DÜNYA

Karanlık yeni bir çağın içinde kaybolan bir şehrin akışına katıl. Çeşitli seviyeleri ve mekânları keşfederken farklı yolları ve gizli geçitleri açığa çıkar.

YARATICI VE VAHŞİ DÖVÜŞLER

En vahşi karşılaşmalarda bile ağır basmak için parkur becerilerinden faydalan. Pratik zekân, tuzaklar ve yaratıcı silahlar en yakın arkadaşların olacak.

GECE – GÜNDÜZ DÖNGÜSÜ

Marazlıların saklandığı karanlık yerlere girmek için geceyi bekle. Güneş ışığı onları uzak tutuyor ancak Güneş batar batmaz yaratıklar ava çıkıp inlerini keşfetmeye açık bırakıyor.

SEÇİMLER VE SONUÇLAR

Eylemlerinle Şehir’in kaderini şekillendir ve değişimini gözlemle. Büyüyen bir kargaşa içinde seçim yaparak güç dengelerini belirle ve kendi deneyimini oluştur.

2-4 OYUNCULU OYNANIŞ

En fazla dört kişiyle işbirliğine dayalı şekilde oyna. Kendi oyununu kur veya diğer oyunculara katıl ve verdikleri kararlarla nasıl farklı sonuçlar aldıklarına bak.


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli