G-0E1XE7YSTRAmazon Prime’de ABD ve Türkiye arasındaki fiyat göründü: dudak uçuklatıyor! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

PS Store’da “İndirimler Gezegeni” kampanyası başladı

e
sv

Amazon Prime’de ABD ve Türkiye arasındaki fiyat göründü: dudak uçuklatıyor!

18 Şubat 2022 17:24
Çoğu insanın film, dizi veya oyun hizmetlerine abone olduğu bu dönemde bunların arasında hem film yada dizi hem de oyun tarafından büyük destek sağlayan Amazon Prime, ABD ile Türkiye arasındaki fiyatıyla dudak uçuklattı.

Bu zam kararı sadece ABD için geçerli ve yaklaşık 2 yıl sonra böyle bir kararın yeni alınmış olması bizleri de tedirgin etti diyebiliriz. Amazon Prime’ın Amerika’daki yeni fiyatları bugünden itibaren yeni üyeler için şu şekilde:

  • Aylık Üyelik – 14,99$ Dolar (Eski fiyat 12,99$ dolar)
  • Yıllık Üyelik – 139$ Dolar (Eski fiyat 119$ dolar)

Dediğimiz gibi bu fiyatlar bugünden itibaren yeni üyeler için geçerli. Hali hazırda abone olanlar ise 25 Mart tarihi itibarıyla yeni fiyatlandırmaya geçecek. Amazon Prime’ın ABD’de yıllara göre ücret değişimini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Amazon Prime’ın yıllara göre fiyat değişimi

Normalde Amazon Prime Türkiye’ye 7,99 TL gibi bir ücretle giriş yapmıştı ve bu fiyatın asla değişmeyeceğini söylemişti. Sunduğu nimetlere bir göz atarsak Amazon Prime’ın ülkemizde daha değerli olduğunu kesinlile görebiliyoruz. Şu an için de Amazon Prime’ın Türkiye için bir zam planı olmadığını söylemiş olalım.


Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli