G-0E1XE7YSTR‘Reklamsız Youtube’ Vanced Kapanıyor! - Teknoloji Dünyası Net

Sıradaki içerik:

Apple, ucuz iPhone satmaya başladı!

e
sv

‘Reklamsız Youtube’ Vanced Kapanıyor!

16 Mart 2022 16:46
Kullanıcılar ücret ödenmeden reklamlardan kurtulmayı yarayan uygulama kapanıyor!

Vanced, bugün yapılan açıklamaya göre yakın gelecekte hizmet vermeyecek. Uygulama, Google’ın yasal bildirisinin ardından kapanmak zorunda kaldı. Popüler uygulamanın Twitter hesabından yapılan paylaşımda uygulamanın artık geliştirilmeye devam edilmeyeceği duyuruldu. 

Google, kullanıcıların ücretsiz premium veren Youtube Vanced’a karşı yasal yolları kullanmaya mecbur bıraktı.  Uygulamanın arkasındaki ekip, The Verge’e yaptıkları açıklamada Google’ın kendilerine uygulamayı geliştirmeyi ve dağıtmalarını durdurmaya zorlayan bir mektup gönderdiğini ifade etti.

The Verge’e yaptıkları açıklamada Google’ın kendilerine uygulamayı geliştirmeyi ve dağıtmalarını durdurmaya zorlayan bir mektup gönderdiğini ifade etti. O mektupta ekipten YouTube’la ilgili tüm referansların kaldırılması, logonun değiştirilmesi ve YouTube ürünlerine yönelik tüm bağlantıların kaldırılması gibi taleplerde bulunulduğu belirtildi.

Güncelleme gelmeyecek ancak yüklü telefonlarda devam edilebilecek!

Artık indirmeye ve geliştirilmeye açık olmayacak olan Vanced, uygulamanın şu anda yüklü olduğu telefonlarda çalışmaya devam edecek. Fakat uygulamaya bugünden itibaren herhangi bir yeni özellik ya da güncelleme gelmeyecek


Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli